Kolay ve Kaliteli Uyu

İyi uyku uyumak ertesi gündeki zindeliğimiz için çok önemlidir. Uykumuzu alabildiğimiz zaman
zihnimiz daha berrak, daha enerjik olur. Yeterli uyku sonrasında konsantrasyonumuz daha yüksek olurken, iyi uyuyamadığımızda çok daha bitkin hissederiz.

Günlük yaşam içerisindeki tempomuz, bazen gece yatağa girdiğimizde bile devam eder. Bizler uyku için hazırlanmaya başlar ve uyumak için yerimizi alırız. Ancak zihin bazen bu mesajı doğru alamaz ve aynı tempo ile düşünceler üretmeye devam eder. Bu da bizim uykuya dalış süremizi geciktirir. Bunun akabinde uyuyamıyorum, uykuya dalamıyorum ve hatta sabahları uyanamıyorum gibi şikayetler başlar.

Her insan için ideal uyku süresi farklı olsa da, herkes için geçerli olan bir gerçek var. Uyku kalitesi herkes için çok önemli bir konu. Gün içerisindeki zihin yoğunluğumuz, uykuya dalmış olsak bile uyuduğumuz uykunun kalitesini etkiler. Mindfulness, gün içinde yapabileceğiniz meditasyon uygulamalarında zihni gelecek ve geçmişi ilgilendiren düşüncelerden şimdiye taşır. Bu sayede zihin, düşünceler arasında kaybolmak yerinde şimdi ve şu ana odaklanır, gittikçe hafifler.

Bununla birlikte uyku öncesi uygulayabilececğiniz meditasyonların içerisinde yer alan nefes alma teknikleri gibi uygulamalarla zihniniz de bedeniniz kadar uykuya geçiş için hazırlanır. Uyku kaliteniz de Mindfulness tarafından desteklenmiş olur. Bu sayede daha kolay ve rahatça uykuya dalar, kaliteli şekilde uyur ve ertesi güne zinde uyanırsınız.

7 Gün Boyunca Ücretsiz!

Meditasyon yapmanın huzurlu dünyasını özgürce keşfet istiyoruz. 
7 günlük ücretsiz deneme sürecini istediğin zaman sonlandırabilirsin. Deneme sürecinin sonuna kadar senden hiçbir ücret almayacağız.