Motivasyonunu Yükselt

Yeni bir işe başlamaya niyetlendiğimizde veya başladığımız bir işi devam ettirmeye çalıştığımızda motivasyona ihtiyaç duyarız. Bazen bu motivasyonu kendimize başarıyla sağlarız. Bazen ise bunu yapmakta zorlanabiliriz.

Zihnimiz hayatta kalmak için geliştirdiği evrimsel yönü sebebiyle olumsuzluklara odaklanmaya eğilimlidir. Modern hayatımızda da zihnimizin bu evrimsel yönü farklı farklı konulardaki olumsuzlukları kolayca seçebilme ve onlardan etkilenebilme konusunda epey başarılıdır diyebiliriz. Bu durum bazen olumsuzluklara gereğinden fazlaca odaklanmamıza sebep olur. Konuyu olumlu yanları ile de birlikte, tümüyle görmemizi engelleyebilir. Farkındalık korumada zorlanabiliriz. Tam da bu noktada, motivasyona ihtiyacımız olduğu zamanlarda olumsuz düşünceler üreten zihnimiz motivasyonumuzu düşürebilir.

Anbean App’te motivasyon temalı Mindfulness meditasyonları ile zihninizi hafifletiyor ve birlikte olumsuz düşünceleri olumlular ile değiştiriyoruz. Bu sayede daha berrak bir zihinle, içinizdeki güce yapacağınız yolculuğunuzda sizlere eşlik ediyoruz. Unutmamalı ki, başlamak için en iyi zaman diye bir şey yok. Her An, başlamak için en iyi An’dır

7 Gün Boyunca Ücretsiz!

Meditasyon yapmanın huzurlu dünyasını özgürce keşfet istiyoruz. 
7 günlük ücretsiz deneme sürecini istediğin zaman sonlandırabilirsin. Deneme sürecinin sonuna kadar senden hiçbir ücret almayacağız.