Sıkça Sorulan Sorular

Mindoor App, alanında uzman çeşitli psikologlar, psikolojik danışmanlar ve Mindfulness eğitmenleri tarafından hazırlanmış psikolojik iyi oluşu arttırmayı amaçlayan bir meditasyon uygulamasıdır. İçeriğindeki meditasyonlarla kişiye düzenli meditasyon alışkanlığı kazandırmayı hedefler.

Mindoor’u kullanmak çok kolay! Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuza Apple Store veya Google Play üzerinden Mindoor App’i indirmek. Daha sonrasında kullanıcı adı ve şifrenizi girerek pratik meditasyon yapmaya başlayabilirsiniz.

İlk olarak giriş yaptıktan sonra açılan sayfada “rahatlama, odaklanma, motivasyon, uyku” gibi
kategorilerden ihtiyacınız olanları seçebilirsiniz. Bu sayede rahatlama meditasyonları, odaklanma
meditasyonları, uyku öncesi meditasyon gibi size özel meditasyon paketleri oluşturacağız. 

Bununla birlikte Keşfet sekmesinde bulabileceğiniz uygulamaya başlarken kısa meditasyonlar,
yürüyüş meditasyonları, başlangıç meditasyonları gibi paket seçenekleri ile meditasyon
alışkanlığını günlük yaşamınıza kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda Keşfet sekmesinde ilişkiler,
iletişim, iş gibi daha birçok alanda meditasyonları ihtiyacınıza göre uygulayabilirsiniz. 

Mindfulness ve bilinçli farkındalık ile ilgili öğrenmek istedikleriniz varsa, bu konulara özel oluşturduğumuz podcast ve video paketlerimizi de inceleyebilirsiniz. Unutmamalı ki, farkındalık herkes içindir!

Mindoor App, Apple Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilen bir
uygulamadır. İçeriğinde uygulayabileceğiniz birçok ücretsiz meditasyon bulunur. Bunlara ek
olarak aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık olarak tercih edebileceğiniz ücretlendirmeler ile Mindoor
App’teki ücretli meditasyonlara da ulaşabilirsiniz.

Ücretli meditasyonları denemek için her kullanıcıya tek seferlik olarak verilen 7 günlük ücretsiz deneme üyeliğinizi başlatabilirsiniz. Bu süre boyunca sizden hiçbir ücret alınmayacaktır. Ödeme yapmak istemiyorsanız en geç deneme süresinden 24 saat önce aboneliğinizi sonlandırmanız gerekmektedir. Ödeme, deneme süresinin sonunda hesabınızdan çekilir.

Mindoor Pro aboneliğinizi sonlandırmak için aşağıdaki linklerdeki yönergeleri uygulayabilirsiniz:
iPhone / iPad için: https://support.apple.com/tr-tr/HT202039 
Android için: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=tr
Mindoor Pro üyelik satın alımlarında iade kuralları şöyledir: Apple Store üzerinden alınan üyeliklerde, iade kararı Apple’a aittir ve uygun görülürse iade ücreti kişiye verilir. Bu kural, Apple Store üzerindeki tüm uygulamaları kapsar ve sadece Mindoor App’e özel değildir. Apple Store üzerinden yapılan satın alımlarda, iade başvurusu abone kişi tarafından Apple Store’a aşağıdaki linkten başvurularak yapılmalıdır. https://idmsa.apple.com/IDMSWebAuth/signin?appIdKey=6f59402f11d3e2234be5b88bf1c96e1e453a875aec205272add55157582a9f61&language=TR-TR

Google Play ve web sitemizden yapılan satın alımlar için ise, yıllık Pro üyeliklerde ödeme yapıldıktan ilk 30 gün içerisinde iade yapılır. 30 günü geçmiş kullanımların iade taleplerine maalesef iade yapılmaz. 6 Aylık Pro üyelikte, ödemeden itibaren ilk 7 gün içerisindeki taleplere iade yapılır. 7 günü geçmiş taleplere maalesef iade yapılmaz. 3 Aylık ve 1 aylık Premium üyelikte ise iade bulunmamaktadır.

Google ve web sitemiz üzerinden yapılan satın alımlar için bizlere mail atmanız gerekmektedir. Eğer Google Play’den satın alım yaptıysanız, maile Google Play faturasını eklemelisiniz. info@anbeanmindfulness.com adresine faturayı gönderdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır.
https://support.google.com/googleplay/answer/7205930?hl=tr
Web sitesinden yapılan satın alımların iptali için ise, info@anbeanmindfulness.com adresinden yazmanız yeterlidir.